TürkçeEnglish
Anasayfa \ Kalite \ Ar-Ge
Ar-Ge
AKIRMAK, üretim konusunda dünyadaki gelişmeleri izleyerek, dikiz aynası ve ayna kolu üretimiyle ilgili yeni sistem ve teknolojilerle teknolojik entegrasyonu sağlamak amacındadır. 


Tasarım

Yeni bir ürün geliştirmeye müşteri beklentilerinin analizi ile başlanır. Ürünün dizaynı yapılırken öncelikle müşterinin ne istediği açıkça ortaya konur. Varsa mevcut üründeki şikayetler, rakip ürün özellikleri ve maliyetler göz önünde tutularak ön fizibilite yapılır.

Daha sonra tasarıma başlanır. Bu aşamada kullanılan teknik imkanlar da büyük önem taşımaktadır. AKIRMAK, mamüllerinin tasarımını katı modelleme ve analiz programları kullanarak yapmaktadır. Dizayn esnasında değiştirilen küçük bir parça, tüm montajı etkilediği halde katı modellemenin sağladığı kolaylık sayesinde değişiklikler kısa sürede yapılabilmekte, parçanın değişen hali ve eski hali kıyaslanabilmekte ve böylece optimum çözüm elde edilmektedir.


CAD Yeteneği

AKIRMAK tasarım bölümü, müşteriden gelen çizim datalarını
3 boyutlu olarak,   .step ,   .igs ,   .sw. ,   .ckd
2 boyutlu olarak da   .dwg ve   .dxf  formatlarında bünyesine kabul edebilmektedir.


Seri Üretime Hazırlık


Mevcut üründeki eksikliklerin giderilmesi veya yeni ürün tasarımından sonra ürünün ilk modelleri hızlı prototipleme teknolojisi kullanılarak hazırlanır. Son olarak müşterinin onayıyla üretime başlanır.

 
 
© 2008-2016 AKIRMAK Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Gizlilik ve Telif Hakları | Site Haritası | İletişim
Facebook'ta takip edin
  Son Güncelleme: 09 Nisan 2016