TürkçeEnglish
Anasayfa \ Kurumsal \ Faaliyet

Faaliyet

Firma 1974 yılında oto cam üretimi ile hayatına başlamış, 1980 yılından bu yana da, ticari araçlar için (otobüs, minibüs, kamyon, traktör vb.) dikiz aynası ve ayna kolu üretimi yapmaktadır.
 
Dikiz aynası ve ayna kolu dışında da üretim yapmakta olan AKIRMAK, Bünyesinde çeşitli metal, boru ve plastik parçaları üretebilme yeteneğine de sahiptir.
 
 
Üretim
 
Ayna ve ayna kolu üretimindeki tüm prosesleri kendi bünyesinde gerçekleştiren AKIRMAK, sektörün lider kuruluşlarından biridir. Bursa, Kayapa Sanayi Bölgesinde 3300m2 kapalı alanda gerçekleşen üretimimizin %70'i yurtiçi pazarını, %30'u da ihracat pazarını oluşturmaktadır.

 
Kalite Hedefi

Firmamız, kaliteli üretim hedefimiz doğrultusunda, 2006 ağustos ayından bu yana faaliyet gösterdiğimiz yeni fabrikamızda gerçekleştirdiğimiz makina yatırımları ile, gelişen son teknolojiyi kullanarak zamanında, kaliteli ve firesiz üretim yapmaktadır. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, onlar için sektörde aranılır ve sadık bir firma olmak amacındayız.
 
 

 

 

 
© 2008-2016 AKIRMAK Oto Ayna Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Gizlilik ve Telif Hakları | Site Haritası | İletişim
Facebook'ta takip edin
  Son Güncelleme: 09 Nisan 2016